ZouZouToys
Από το 1979 το ZOUZOU βρίσκεται στο κέντρο της Αθήνας να σας βοηθάει να βρείτε και να διαλέξετε τα καλύτερα παιχνίδια και δώρα που βρίσκονται στην αγορά – τώρα και διαδικτυακά!
Σκοπός μας εδώ είναι να καταφέρουμε να σας προσφέρουμε το ίδιο επίπεδο εξυπηρέτησης που μας χαρακτηρίζει και ο λόγος που μας αγαπάτε και μας προτιμάτε. Δεν θέλουμε να σας κουράζουμε με αμέτρητες επιλογές (ούτε με ατελείωτες ώρες περιήγησης).
Η ιστοσελίδα μας εμφανίζει μόνο μια μικρή συλλογή της απέραντης επιλογής από παιχνίδια, δώρα και βιβλία που έχουμε στο μαγαζί μας. Την ενημερώνουμε κάθε βδομάδα οπότε υπάρχει πάντα η έκπληξη να βρείτε κάτι καινούργιο!
![zouzou](https://www.zouzoutoys.gr/assets/general/image-balloons.jpg)
Φτιάχνουμε μοναδικά έτοιμα σακουλάκια δώρου, και τα δικά μας λεγόμενα «δωροδέματα», που είναι γεμάτα με καταπληκτικά δωράκια, αξεσουάρ και γκατζετάκια, και ιδανικά για κάθε είδος πάρτι, παιδικές μαζώξεις ή και την σχολική τάξη.
Για περισσότερες επιλογές, ιδέες ή συμβουλές επικοινωνήστε μαζί μας – η ειδίκευση μας είναι η προσωπική εξυπηρέτηση των πελατών μας.
Όπως παρατηρείτε από τις συνεχείς ενημερώσεις και βελτιώσεις βρισκόμαστε ακόμη στην διαδικασία τελειοποίησης του ιστότοπου μας. Σας ενθαρρύνουμε να μας στείλετε τυχόν ερωτήσεις ή συστάσεις που μπορεί να έχετε.
Εάν βρίσκεστε στην Αθήνα περάστε από το κατάστημα μας θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε και να σας εξυπηρετήσουμε από κοντά!
Η ομάδα του ZOUZOU
![zouzou](https://www.zouzoutoys.gr/assets/general/mem1.jpg)
![zouzou](https://www.zouzoutoys.gr/assets/general/mem2.jpg)
![zouzou](https://www.zouzoutoys.gr/assets/general/mem3.jpg)
![zouzou](https://www.zouzoutoys.gr/assets/general/mem4.jpg)